ماژول کنترل از راه دور چیست؟

این سوال و بسیاری سوال دیگه در این زمینه، سوال هایی هستند که شاید برایتان پیش آمده است. امروزه شرکت های زیادی هستند که ماژول کنترل از راه دور میسازند. اما دونستن این که کدوم بهتره، کدوم با کیفیت تره، کدوم قیمتش مناسب تره؟ سخته.

اگر بخواهیم به طور ساده بگیم ماژول کنترل از راه دور کارش اینه که مثل یک کلید قطع و وصل برق عمل کند. یعنی  یک جریان الکتریکی را کنترل کند. برای این کار ماژول گیرنده رادیویی شامل دو قسمت هست. یکی ریموت کنترل قسمت فرمان دهنده است و دومین بخش قسمت گیرنده رادیویی است که اجرا کننده است. راه ارتباطی بین گیرنده و فرستنده رادیویی، امواج هستند که در باند 433 یا 315 مگا هرتر منتشر میشوند.

ماژول رادیویی اسکای نیک با برق شهری و بدون نیاز به آداپتور راه اندازی میشود و یعنی دیگر لازم نیست که هزینه اضافی صرف خرید آداپتور کنید. همچنین به دلیل توان بالایی که دارد به راحتی قابلیت کنترل وسایل خانگی و صنعتی را دارد.

شما با خرید یک ریموت کنترل رادیویی میتوانید به نوعی عمل هوشمند سازی وسایل الکتریکی خود را انجام دهید. به طور مثال اگر پمپ آبی دارید که در فاصله زیادی قرار دارد، به راحتی با این ماژول میتوانید آن را روشن و خاموش کنید.

جهت خرید و فروش ریموت کنترل رادیویی با ما در ارتباط باشید:

شرکت Skynic (اسکای نیک)

راه های ارتباطی :

شماره ثابت : 04432261819 (لطفا فقط در ساعات کاری تماس بگیرید ساعت 8:00 تا 17:00)

شماره موبایل : 09144438683

کانال تلگرام :

کانال واتس اپ :

اینستاگرام :

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)