ریموت کنترل 4 کانال با چهار گیرنده مجزا توانایی کنترل وسایل برقی با توان 15000 وات را دارد. این مدل از ریموت کنترل رادیویی با قابلیتی که دارد به راحتی  میتواند خانه هایی با سیم کشی قدیمی را اتوماسیون کند. در این مدل هر گیرنده در مکان خاصی نصب میشود و با استفاده از ریموت کاربر میتواند گیرنده های رادیویی را کنترل کند.

مدل ریسیور جدا با برد بالایی که دارد به راحتی میتواند در مکان های وسیع نصب شود و به طور مثال به راحتی سیستم روشنایی یک مجموعه بزرگ مانند هتل را کنترل کند. علاوه بر سیستم روشنایی، به دلیل توان مناسبی که این ریموت کنترل دارد شما میتوانید یک موتور الکتریکی متناسب با توان این ریموت را کنترل کنید.

دلیل به صرفه بودن خرید ریموت کنترل 4 کانال با چهار گیرنده مجزا

شما میتوانید از این ریسیور های مجزا در خانه، انبارها، مزرعه ها، هتل ها، مسافرخانه ها، مغازه ها، مرغداری ها، تولیدی ها، کارخانه ها و هر جایی که بخواهید چند وسیله الکتریکی را با هم کنترل کنید، استفاده کنید. همان طور که در بالا گفتیم شما اصلا نیاز به سیم کشی اضافی ندارید و فقط کافی است که این ریموت کنترل را در مسیر سیم کشی وسیله الکتریکی مورد نظر قرار دهید.

لازم به ذکر است که شما با تهیه ریموت کنترل هایی با تعداد کانال بیشتر میتوانید هر تعداد از این گیرنده ها را با آن ست کنید و استفاده کنید. یعنی شما با داشتن یک ریموت کنترل رادیویی مثلا 16 کانال میتوانید به تعداد کانال های ریموت کنترل، گیرنده رادیویی تک کانال بخرید و هر کدام از دکمه های ریموت کنترل را یکی از گیرنده ها لرن کنید.

جهت خرید و فروش ریموت کنترل رادیویی با ما در ارتباط باشید:

شرکت Skynic (اسکای نیک)

راه های ارتباطی :

شماره ثابت : 04432261819 (لطفا فقط در ساعات کاری تماس بگیرید ساعت 8:00 تا 17:00)

شماره موبایل : 09144438683

کانال تلگرام :

کانال واتس اپ :

اینستاگرام :

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)