ریموت کنترل تک کانال 220 ولت لرنینگ ( کد لرن ) یک محصول صنعتی برای کنترل وسایل الکتریکی است. خروجی این گیرنده 10 آمپر است و به راحتی میتوان وسایل برقی پروات را نیز کنترل کرد. همچنین شما میتوانید تا صد عدد ریموت را بر روی گیرنده لرن کنید، این قابلیت این امکان را میدهد که چند نفر با هم بتوانند یک گیرنده را کنترل کنند.

از ویژگی های مهم این ریموت کنترل رادیویی تک کانال به این نکته میتوان اشاره کرد که بدون نیاز به آداپتور و با برق شهری کار میکند. شما برای راه اندازی این گیرنده رادیویی فقط نیاز است که سیم تغذیه آن را به برق شهر وصل کنید.

این گیرنده رادیویی تک کانال داری سه مد کاری مجزا هست که با دکمه لرن تعبیه شده بر روی دستگاه قابل تغییر است. یعنی شما میتوانید با استفاده از آن بین حالت های کاری تعریف شده سوییچ کنید. حالت های کاری عبارت اند از : مد حافظه دار – مد لحظه ای – مد دزدگیر.

مدهای کاری ریموت کنترل رادیویی

حالت کاری حافظه دار : در این حالت گیرنده با فشار دادن دکمه لرن شده حالت خود را عوض میکند. یعنی اگر رله وصل باشد، خاموش میشود و برعکس.

حالت کاری لحظه ای : همان طور که از اسمش پیداست به صورت لحظه ای عمل میکند. یعنی با فشار دادن دکمه لرن شده به مدت یک ثانیه رله را در حالت روشن نگه میدارد سپس خاموش میکند.

حالت کاری دزدگیر : در این مد کاری با فشار دادن دکمه A روی دستگاه ریموت کنترل رادیویی وصل میشود و با زدن دکمه B ماژول گیرنده قطع میشود. (A/lock  B/unlock)

برای عوض کردن مدهای کاری ریموت کنترل تک کانال کافی است که دکمه لرن تعبیه شده بر روی گیرنده رادیویی را سه بار پشت سرهم فشار دهید تا حالت کاری ماژول تغییر کند. در ابتدا که ریموت کنترل را به برق وصل میکند. ماژول در مد کاری حافظه دار قرار دارد. با انجام کاری که در بالا گفته شد. حالت ماژول به مد لحظه ای تغییر میکند و با تکرار این کار ریموت کنترل به مد دزدگیر میرود. اگر یکبار دیگر دکمه لرن را سه بار فشار دهید حالت کاری به حالت اول برمیگردد.

پاک کردن حافظه ماژول کنترل از راه دور

برای انجام این کار، دکمه لرن را به مدت سه ثانیه فشار دهید تا ال ای دی وضعیت به صورت سریع چشمک بزند و به حالت لرن برود. سپس یکی از دکمه های ریموت کنترل را فشار دهید. با انجام این کار ال ای دی به مدت هفت ثانیه روشن میماند و پاک کردن حافظه را تایید میکند.

ریموت کنترل تک کانال کاربردهای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارت اند از :

  • باز و بسته کردن درب منزل
  • روشن خاموش کردن چراغ ها
  • فعال و غیر فعال کردن قفل های امنیتی
  • روشن و خاموش کردن پمپ آب

جهت خرید و فروش ریموت کنترل رادیویی با ما در ارتباط باشید:

شرکت Skynic (اسکای نیک)

راه های ارتباطی :

شماره ثابت : 04432261819 (لطفا فقط در ساعات کاری تماس بگیرید ساعت 8:00 تا 17:00)

شماره موبایل : 09144438683

کانال تلگرام :

کانال واتس اپ :

اینستاگرام :

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)