راه اندازی ریموت کنترل رادیویی 220 ولت تک کانال اسکای نیک بسیار ساده و بی دردسر است بطوری که فقط نیاز است که تغذیه ورودی این ماژول را به برق شهری وصل کنید. دقت کنید که به محض وصل کردن برق چراغ وضعیت چند بار سریع چشمک میزند و بعد از آن هر سه ثانیه یک بار چشمک میزند. اگر این حالت رخ ندهد ماژول به طور درست کار نمیکند.

بعد از وصل کردن تغذیه نوبت به لرن کردن ریموت کنترل رادیویی میرسد، در این مرحله با نگه داشتن دکمه لرن که بر روی گیرنده مشخص شده ماژول به حالت لرن میرود. در حالت لرن گیرنده بصورت سریع چشمک میزند. در این این مرحله یکی از دکمه های ریموت را به صورت دلخواه فشار میدهیم که دکمه فشرده شده با گیرنده لرن میشود.

با سه بار فشار داردن دکمه لرن پشت سر هم میتوانید بین حالت های کاری مختلف سوییچ کنید، با هر بار تغییر مد کاری چراغ وضعیت گیرنده رادیویی با سه بار چشمک زدن بصورت سریع تغییر مد کاری را تایید میکند.

همچنین شما برای حذف ریموت از قبل تعریف شده به این صورت عمل میکند که، دکمه لرن را به مدت سه ثانیه نگه دارید با این کار گیرنده رادیویی به حالت لرن میرود، در این وضعیت با فشار دادن هریک از دکمه های ریموت، ریموت مذکور از حافظه گیرنده پاک خواهد شد.

جهت خرید و فروش ریموت کنترل رادیویی با ما در ارتباط باشید:

شرکت Skynic (اسکای نیک)

راه های ارتباطی :

شماره ثابت : 04432261819 (لطفا فقط در ساعات کاری تماس بگیرید ساعت 8:00 تا 17:00)

شماره موبایل : 09144438683

کانال تلگرام :

کانال واتس اپ :

اینستاگرام :

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)